Керівництво та структура

Керівництво

1. Начальник Південно-Західного управління – Сагайдак Богдан Степанович

2. Перший заступник начальника – Ороновський Святослав Ігорович

3.1  Заступник начальника – Тиченко Максим Олександрович

3.2 Заступник начальника – Андрійчук Віктор Петрович

3.3 Заступник начальника – Клим Мирослава Іллівна

4. Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області

Начальник управління – Лушкін Іван Васильович

4.1 Відділ з питань праці західного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Юрочко Андрій Степанович

Заступник начальника відділу – Безклуба Наталія Степанівна

4.2 Відділ з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці

В.о. начальника відділу – Яцущак Катерина Михайлівна

4.3 Відділ з питань безпеки праці західного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Марків Тарас Ярославович

Заступник начальника відділу –

4.4 Сектор з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки

Завідувач сектору – Сендецька Стефанія Володимирівна

5. Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області

Начальник управління – Піхурська Тетяна Леонідівна

5.1 Відділ з питань праці північно-східного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Коваль Юрій Олегович

Заступник начальника відділу – Бица Роман Миколайович

5.2 Відділ з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці

Начальник відділу – Бандура Олег Петрович

5.3 Відділ з питань безпеки праці північного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Мисак Олександр Володимирович

Заступник начальника відділу – Гута Володимир Олегович

5.4 Сектор з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки

Завідувач сектору –

6. Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області

Начальник управління – Корева Ліна Петрівна

6.1 Відділ з питань праці південно-східного напрямку

Заступник начальника управління – начальник відділу – Пуріч Юрій Степанович

Заступник начальника відділу – Панчишина Валентина Леонідівна

6.2 Відділ з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці

Начальник відділу –

6.3 Відділ з питань безпеки праці південно-східного напрямку

Заступник начальника управління – начальник відділу –

Заступник начальника відділу – Задоровська Регіна Василівна

6.4 Сектор з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки

Завідувач сектору –

7. Відділ розслідування, аналізу, обліку виробничого травматизму та аварій

Начальник відділу – Підгайний Богдан Теодозійович

8. Відділ гірничого нагляду

Начальник відділу – Деревенських  Сергій Олексійович

9. Відділ організації документообігу та контролю

Начальник відділу – Раковецька Оксана Михайлівна

10.Відділ юридичного забезпечення

Начальник відділу – Сторчак Оксана Зіновіївна

Заступник начальника відділу – Карпаш Галина Володимирівна

11. Відділ управління персоналом

Начальник відділу – Стефанишин Ірина Андріївна

Заступник начальника відділу –

12. Відділ надання адміністративних послуг

Начальник відділу – Мельник Павло Петрович

13. Відділ ринкового нагляду

Начальник відділу – Чубко Галина Зіновіївна

14. Відділ організаційно-аналітичного забезпечення

В.о. начальника відділу – Волошенюк Галина Богданівна

15. Відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

В.о. начальника відділу-головного бухгалтера – Чачунь Галина Ярославівна

16. Сектор інформаційно-технічного забезпечення та захисту інформації

Завідувач сектору –

17. Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Завідувач сектору – Павлюк Руслан Петрович

18. Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

Завідувач сектору – Біленька Ольга Володимирівна