Керівництво та структура

Керівництво

  1. Начальник Південно-Західного – Сагайдак Богдан Степанович
  2. Перший заступник начальника – Ороновський Святослав Ігорович

3.1  Заступник начальника – Тиченко Максим Олександрович

3.2 Заступник начальника – Андрійчук Віктор Петрович

3.3 Заступник начальника – Дацюк Руслан Олегович

  1. Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області

Начальник управління

4.1 Відділ з питань праці західного напрямку

Заступник начальника управління – начальник відділу Юрочко Андрій Степанович

Заступник начальника відділу – Безклуба Наталія Степанівна

4.2 Відділ з питань праці південного напрямку

Начальник відділу

4.3 Відділ з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці

Начальник відділу – Марків Тарас Ярославович

4.4 Відділ з питань безпеки праці західного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Луцька Христина Романівна

Заступник начальника відділу – Ферій Юрій Васильович

4.5 Відділ з питань безпеки праці південного напрямку

Начальник відділу – Петриляк Віра Романівна

  1. Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області

Начальник управління – Піхурська Тетяна Леонідівна

5.1 Відділ з питань праці північно-східного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Григорчук Оксана Василівна

Заступник начальника відділу – Бица Роман Миколайович

5.2 Відділ з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці

Начальник відділу – Чубко Галина Зіновіївна

5.3 Відділ з питань безпеки праці північного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Мисак Олександр Володимирович

Заступник начальник відділу

5.4 Відділ з питань безпеки праці східного напрямку

Начальник відділу – Воєвода Наталія Іванівна

  1. Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області

Начальник управління

6.1 Відділ з питань праці південно-східного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу – Корева Ліна Петрівна

6.2 Відділ з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці

Начальник відділу – Шевченко Марія Юріївна

6.3 Відділ з питань безпеки праці південно-східного напрямку

Заступник начальника управління-начальник відділу

Заступник начальника відділу – Соболевич Костянтин Ігорович

4.6 Відділ розслідування, аналізу, обліку виробничого травматизму та аварій

Начальник відділу – Підгайний Богдан Теодозійович

8. Відділ надання адміністративних послуг

Начальник відділу – Мельник Павло Петрович

9. Відділ гірничого нагляду

Начальник відділу – Деревенських Сергій Олексійович

10.Відділ ринкового нагляду

Начальник відділ

11. Відділ юридичного забезпечення

Начальник відділу – Сторчак Оксана Зіновіївна

Заступник начальника відділу – Карпаш Галина Володимирівна

12. Відділ управління персоналом

Начальник відділу

13.Відділ організації документообігу та контролю

Начальник відділу – Савчук Марꞌяна Степанівна

14. Відділ організаційно-аналітичного забезпечення

Начальник відділу Волошенюк Галина Богданівна

15. Відділ господарського забезпечення

Начальник відділу

16. Сектор бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення

Завідувач сектору-головний бухгалтер

17.Сектор інформаційно-технічного забезпечення та захисту інформації

Завідувач сектору

18. Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Завідувач сектору Павлюк Руслан Петрович

19. Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

Завідувач сектору Жовтуля Олена Миколаївна